JOY&CO KUTYÁS KÖZPONT-suli és panzió

Képzett kutya álldás nekünk hátha még nyaralhatunk is kedvencünk nélkül az maga a mennyország...de kutya nélkül nem érdemes élni a mennyben sem!!!!!

img_0764.jpg

Biber Erzsébet Mária /VERA/ vagyok a JOY&CO kutyás központ vezetője.35 éve kutyázom foglalkozás szerűen,amit nagyon szeretek.!

35 éve foglalkozom a kutya lelkével pszichéjével.Az egész életemet arra tettem fel hogy a kutyáknak segítsek eligazodni a mi civilizált világunkba és megtanítsam az embereket, egy kicsit komunikálni kedves négylábú barátaimmal.Van két gyönyörű fiú gyermekem egy 20éves és egy 16 éves, és 2 befogadott lány gyermekem kiket ebben a szellemben és szeretetben nevelek,és egy párom ki mindenben partnerem ,és az állat szeretetével munkájával nagy segítség számunkra.35 évvel ezelött keztem  tenyészteni német juhászokat, rottweilereket, tacskót, labradort, border colliet.Mára a Magya Mudi mellet tettem le a voksomat hogy ezt az igazi okos kedves magyar fajtát megmentsem.Kutya iskolám 35 éve működik folyamatosan.Én sok külföldi iskolában tanítottam . JOY ő egy német juhász szuka volt 14 évesen aludt el mellettem, vele jártam be a világot.Beutaztuk és tanultunk Amerikában, Kanadában, Skóciában, Svédországban, a Benelux államokban, Görög-és Török országban, Svájcban és Németországban és még sok helyen.Sok tanulás és a kialakított egyéni stílusomban képzem a kutyákat ,és gazdáikat, és terelem a helyes írányba. Saját rendszeremre ami  kölcsönös bizalom és megértésen alapuló kommunikáción érvényesül.Kutyára  szabottan képzek minden négylábut, és igyekszem komunikáció alapu játékos rögzített tanulási folyamatott alkalmazni.Kutya panziónk, nyugott környezetben 40 férőhellyel rendelkezik ,állandó felügyelettel, képzéssel, játékkal mozgatással.A kedvenceknek saját birodalmuk van, és 3 szori foglalkozást biztosítunk, minőséggel/Belcando/ etetünk játszó pajtást biztosítunk,hogy ők is nyaraljanak élvezzék, a gazdi nélkül eltöltött időt.235év alatt több mint 10000  vendégünk volt,nonstop nyitva tartunk mindenn ünnepen.Vannak olyan családok kiknek házuknál oldjuk meg a kutyák szorakoztatását, vigyázását mert így kedvencük ,és a mi felügyeletünk alatt áll az otthonuk is és ők még nyugotabban pihennek.szolgáltatásainkat bővítettük ma már teljes körű ellátást biztosítunk a kutyatartóknak leendő kutyásoknak és persze a kutyáknak.Ma már van egy központunk Budapesten,Kucson,Dunaújvárosban.Van napközi kül és beltéri oktatás saját sílusban kapcsolat alapon ,van kozmetika,kölyök eladás,theráphia kutyával és még sok más egyéb.Ma magyarországon az egyetlen teljes körű szolgáltató központ vagyunk.Utánpótlás képzést és kutyás sportban sportolni vágyó gyerekeket fogadunk egyesületünkben.tanfolyamokat szervezünk kiképzőknek,kutya vezetőknek és leendő gazdiknak.

img_0873.jpgimg_0093.jpgdsc_7485.jpgvera_239.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 7
Tegnapi: 26
Heti: 76
Havi: 414
Össz.: 109 885

Látogatottság növelés
Oldal: bemutatkozás
JOY&CO KUTYÁS KÖZPONT-suli és panzió - © 2008 - 2024 - joy-co-kutyalskola-panzlo.hupont.hu

A HuPont.hu jelszava az, hogy itt a honlapkészítés ingyen van! Honlapkészítés Ingyen

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat